Oferty pracy i staży

Umowa o pracę – Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę poszukuje asystentki/asystenta programu

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
Wsparcie koordynatorów projektów,
Współprowadzenie dokumentacji projektowej,
Współtworzenie raportów, sprawozdań, wniosków grantowych,
Monitoring konkursów grantowych,
Kontakty z partnerami (w tym: władzami samorządowymi, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, sądami, partnerami zagranicznymi),
Współpraca z podwykonawcami – drukarniami, cateringiem, grafikami itp.,
Organizacja szkoleń, warsztatów, grup, spotkań, i in.,
Wsparcie działań sekretariatu.

Wymagania:
Umiejętność sprawnego korzystania z narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), narzędzi Google (m.in. Dropbox), baz danych, wyszukiwania informacji,
Samodzielność, dokładność, dobra organizacji pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania, umiejętność nadawania zadaniom priorytetów,
Umiejętność pracy w zespole,
Dobre umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2),
Doświadczenie pracy w sektorze pozarządowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat (w okresie próbnym umowa zlecenia),
Wynagrodzenie w wysokości 2500 zł netto,
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania kompetencji w dużej, uznanej organizacji pozarządowej zajmującej się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci,
Pracę w przyjaznej atmosferze.
Praca w Centrum Pomocy Dzieciom na warszawskich Bielanach.

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska: asystentka/asystent programu.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Kontakt
cpd@fdds.pl

Umowa zlecenie – Osoba do sekretariatu Centrum Pomocy Dzieciom

Główne zadania:
pierwszy kontakt z klientami placówki,
obsługa podopiecznych Centrum,
udzielanie informacji o działalności Centrum i Fundacji,
obsługa przyjaznego pokoju przesłuchań,
przygotowywanie pism,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
prowadzenie terminarza konsultacji,
dbanie o sprawne funkcjonowanie placówki i jej zaopatrzenie,
inne czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania
Do naszego zespołu szukamy osoby:
dyspozycyjnej od zaraz,
lubiącej pracować z ludźmi,
odpowiedzialnej i zaangażowanej,
szybko uczącej się,
sprawnie obsługującej pakiet MS Office i urządzenia biurowe,
z co najmniej średnim wykształceniem (preferowane wyższe),
posiadającej podstawową wiedzę nt. systemu pomocy dzieciom krzywdzonym i osobom doznającym przemocy.

Nasza placówka znajduje się na warszawskich Bielanach.

Oferujemy
umowę zlecenia w wymiarze ok. 160 godzin miesięcznie,
stawkę godzinową 13 zł netto,
pracę od poniedziałku do piątku,
możliwość rozwoju,
przyjazną atmosferę pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt
cpd@fdds.pl