Dni Otwarte

 Dzień Otwarty 2018


Dnia 03 lutego 2018 roku odbył się coroczny Dzień Otwarty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wzorem roku ubiegłego miejscem spotkań pracowników i studentów z kandydatami na studia był budynek Centrum Wodnego, które zlokalizowane jest na terenie Kampusu SGGW. Osoby zainteresowane studiami na Wydziale Nauk Społecznych mogły uzyskać informacje na temat Wydziału, jego historii, specyfiki i oferowanych kierunkach studiów podczas wykładu. Przy stoisku Wydziału Nauk Społecznych nie zabrakło także bezpośrednich relacji z toku studiów, których udzielali studenci oraz szczegółowych informacji na temat kierunków: socjologii i pedagogiki, których udzielali wykładowcy.

Galeria zdjęć

Dzień Otwarty 2017

Kolejny raz kandydaci na studia mogli zapoznać się z bogatą ofertą Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, zaprezentowaną w trakcie Dnia Otwartego.
Odbył się on 4 lutego 2017 roku w budynku Centrum Wodnego, na terenie Kampusu SGGW. Ogólne informacje i specyfika studiowania na Wydziale Nauk Społecznych zaprezentowana została podczas wykładu. Dodatkowo, zainteresowani studiami w zakresie socjologii i pedagogiki mogli uzyskać szczegółowe informacje podczas indywidualnych rozmów ze studentami i wykładowcami obu kierunków studiów, które miały miejsce przy stoisku Wydziału Nauk Społecznych.

Dzień Otwarty 2016

2016-02-20 12.37.1320.02.2016 r. odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów na studia, którzy mogli uzyskać niezbędne informacje dotyczące studiowania w SGGW odwiedzając stoiska poszczególnych Wydziałów w Auli Kryształowej.20160220_111246

Wydział Nauk Społecznych reprezentowali studenci kierunku Socjologia i Pedagogika odpowiadając na liczne pytania uczniów szkół średnich.

Przyszli studenci mieli sposobność uzyskania informacji dotyczących możliwości studiowania na WNS także podczas spotkania z wykładowcami naszego Wydziału, a także mieli możliwość zwiedzenia budynków i sal dydaktycznych WNS.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty w lipcu 2016 r.

Dzień Otwarty 2015

W sobotę 21.02.2015 r. w Auli Kryształowej odbył się Dzień Otwarty, w trakcie którego kandydaci na studia mieli możliwość zapoznania się z ofertą jaką Wydział Nauk Społecznych SGGW przygotował dla przyszłych studentów.

1W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły się kierunki Pedagogika i Socjologia. Kandydaci na studia nie tylko chętnie odwiedzali stoisko, na którym studenci i pracownicy WNS prezentowali oferowane kierunki, ale także mieli możliwość wysłuchania prezentacji jaką przedstawiła Pani dr Małgorzata Bielecka – Prodziekan ds. dydaktyki na kierunku Pedagogika.

Pani Prodziekan dr Małgorzata Bielecka przedstawiła możliwości jakie Wydział Nauk Społecznych oferuje studentom w sferze rozwoju naukowego, a także program studiów i specjalności jakie mogą wybrać studenci kierunku Pedagogika i Socjologia.

2

Na zakończenie Dnia Otwartego kandydaci na studia mogli przekonać się jak prowadzone są zajęcia na kierunku Socjologia i Pedagogika  w praktyce, poznać i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami, którzy udzielali informacji na temat atmosfery i klimatu nauczania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się 4 lipca 2015 r.