Odbyły się Dni SGGW 2017 pod patronatem Wydziału Nauk Społecznych

W dniach 19-20 maja 2017 roku na terenie Kampusu odbyły się coroczne Dni SGGW, które cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem. W roku bieżącym patronem Dni SGGW był Wydział Nauk Społecznych.

W przygotowanie proponowanych przez Nasz Wydział atrakcji włączyli się pracownicy wszystkich zakładów Katedry Socjologii oraz Katedry Edukacji i Kultury WNS.

Tradycyjnie już odbył się Kącik Malucha z wieloma atrakcjami dla najmłodszych dzieci, wśród których niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszyły się: malowanie buziek, balonikowe zwierzątka i zabawa bańkami mydlanymi.

Dzieciom, młodzieży i dorosłym zaproponowaliśmy warsztaty oraz gry i zabawy edukacyjne i psychoedukacyjne. Rodzicom porady logopedyczne, psychopedagogiczne i porady z zakresu terapii pedagogicznej. Odbyły się ciekawe wykłady oraz recital muzyczny. Rozstrzygnęliśmy także konkurs fotograficzny: „Przemiany polskiej przestrzeni wiejskiej” w którym I miejsce zajęła Martyna Socha, II miejsce Maria Grzebuła a III miejsce Monika Szymanek. Gratulujemy!

Przez cały czas trwania Dni SGGW można było zrobić sobie pamiątkową „sweet focie” w foto-namiocie WNS.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy w przyszłym roku.