Start >Aktualności >Akredytacja dla zajęć „Komputerowe Analizy Danych Ilościowych” na rok akademicki 2019/2020

Z radością informujemy, że zajęcia Komputerowe Analizy Danych Ilościowych realizowane w SGGW przez dra Rafała Boguszewskiego na kierunku Socjologia po raz kolejny uzyskały akredytację firmy Predictive Solutions (dawniej SPSS Polska).

Oznacza to, że studenci trzeciego roku socjologii, którzy w roku akademickim 2019/2020 uzyskają z tych zajęć ocenę co najmniej dobrą, otrzymają certyfikat SPSS Technology Junior Expert, potwierdzający praktyczną wiedzę w zakresie wykorzystania narzędzi SPSS. Ponadto, najlepsi studenci (maksymalnie 4 osoby z akredytowanego kursu) przystąpią do dodatkowego egzaminu, który daje możliwość uzyskania certyfikatu  SPSS Technology Expert.

Certyfikaty wydawane przez firmę Predictive Solutions, potwierdzające praktyczną znajomość analizy danych, są  niewątpliwie dużym atutem na współczesnym rynku pracy. Umiejętność pozyskiwania informacji z różnego rodzaju baz danych jest coraz bardziej istotna w wielu branżach i na różnych stanowiskach.

Certyfikat w PDF