Zapraszamy na Dzień Otwarty 3 lutego

Start >Aktualności >Zapraszamy na Dzień Otwarty 3 lutego

Dzień otwarty SGGW 3 lutego 2024, godz. 9:30-15:00

Zapraszamy tegorocznych maturzystów do odwiedzenia naszej uczelni.
Stacjonarny Dzień Otwarty to doskonała okazja, aby spotkać swoich przyszłych kolegów studentów oraz wykładowców, dowiedzieć się na jakich kierunkach można u nas studiować, jak dostać się na wymarzony kierunek, dokąd podczas studiów można wyjechać na stypendium zagraniczne, a także jak wygląda życie studenckie na 72 hektarach naszego unikalnego kampusu w sercu Ursynowa.

Dzień Otwarty SGGW będzie miał formę hybrydową. Osoby, które nie będą mogły przyjechać osobiście zapraszamy na nasz kanał na YouTubie.

Miejsce: Aula Kryształowa
Stary Kampus SGGW
ul. Nowoursynowska 166

parter: Recepcja Dnia Otwartego oraz stoiska: Biuro Spraw Studenckich (zasady rekrutacji na I rok studiów), Biuro Współpracy Międzynarodowej (stypendia zagraniczne), Samorząd Studentów i organizacje studenckie, Strefa Rodzica (wsparcie dziecka w poszukiwanie jego drogi zawodowej)

I piętro: studio Dnia Otwartego SGGW, rozmowy z przedstawicielami wydziałów i nie tylko.